Оренда балонів, пальників, ламп

Оренда пальників

70 грн

Термін оренди вказаний за 1 день!

Застава 1500 гривень за пальник, повертається у повному обсязі після повернення!

Оренда газових ламп

50 грн

Термін оренди вказаний за 1 день!

Застава 1000 гривень за пальник, повертається у повному обсязі після повернення!

Одна з найпопулярніших послуг серед клієнтів нашої фірми – це оренда газових пальників та балонів. Цей факт не викликає подиву, адже для сучасних туристів оренда зручна, економічна та взагалі вигідна послуга.

Можливо після першого походу Ви одразу зрозумієте, що це «не моє» або дата наступного походу може випасти через кілька років, а поповнювати склад непотрібних речей вдома не хочеться, може погода та місцевість для походів сприяють розпалюванню багаття – варіантів безліч. Якщо Ви не впевнені в тому, наскільки часто газовий пальник Вам стане в нагоді, оптимальним варіантом завжди буде взяти необхідний пальник в оренду.

Вибираємо газовий пальник правильно

Якщо Ви новачок у туристичних справах, та газових пальниках та балонах зокрема, фахівці нашої фірми допоможуть підібрати пальник із необхідним обсягом газового балона відповідно до Ваших потреб:

 • Тип (пікніки, риболовля, полювання, кемпінг, хайкінг і т.п.);
 • Кількість людей;
 • Термін (щоб вистачило запасу газу в балонах);
 • Пора року;
 • Температурні режими місцевостей.

Балони вже будуть наповнені газом, тож про це не доведеться турбуватися. Орендувати пальник та балони можна на будь-який зручний для Вас термін. В асортименті доступні для оренди якісний туристичний інвентар провідних світових виробників. Про інші деталі оренди та ціни Ви завжди можете дізнатися у менеджерів нашої компанії.

Орендувати чи не орендувати - ось у чому питання

Виникає логічне питання — чи можна обійтися без таких газових пальників у поході-поїздці? Турист навіть із мінімальним досвідом впевнено відповість, що ні, незважаючи на можливість розгорання багаття. Газовий пальник забезпечує постійне згоряння палива з балонів та дає можливість регулювати інтенсивність горіння.

Переваги туристичного газового пальника:

 • Стає багатофункціональною, коли йдеться про приготування їжі та напоїв, а також обігрів при холодній погоді;
 • Не виходить з ладу, компактно складається і проста в застосуванні;
 • Максимально мінімізовано ризик витоку палива з балонів;
 • Має надійну стійку конструкцію, формує потужний потік тепла та мінімізує задування вітру;
 • Працює швидко, короткий термін закипання 1 літра води (вказаний у характеристиках);
 • Можна гріти або варити їжу майже в будь-якому посуді;
 • Підходить до експлуатації за будь-якої погоди;
 • Не вимагає додаткових пристроїв/матеріалів (як, наприклад, розпалювання багаття вимагає сухих дрів);
 • Можна застосовувати в заповідній місцевості, місцевості з підвищеним ризиком пожежонебезпеки і навіть у наметі;
 • Демократична ціна оренди та купівлі.

Чим менше вимоги до газового пальника, тим менші його розміри та потужність. Однак, якщо йдеться про велику компанію і кілька функцій, туристичний пальник займатиме більше місця і матиме більшу вагу. З іншого боку, більш високотехнологічний газовий пальник має високу ціну оренди та покупки. Тому, якщо важливо уникнути будь-якого зайвого грама ваги під час походу, слід розглядати сучасні інноваційні рішення.

Надійний пальник - запорука вдалого походу

Найважливіше для подорожі — вибрати технічні пристрої, які не підведуть, і ми Вам у цьому допоможемо кваліфіковано. Потрібно пам’ятати про, наприклад, особливості роботи на висоті понад 3 тисячі метрів або в місцевості з високим рівнем вологості. За низьких температур слід застосовувати пальник не на снігу, а на карематі тощо.

У будь-якому випадку оренда газового пальника та балонів забезпечить комфорт як у передбачуваній, так і непередбачуваній ситуації.