Угода користувача

  1. Терміни та визначення.

1.1. Покупець — фізична чи юридична особа, яка має намір придбати товари, послугу, телефоном або розмістивши замовлення на сайті https://tur-zapravka.in.ua/.

1.2. Продавець — особа, яка надає послуги: заправки, оренди та продажу товарів.

1.3. Сайт — https://tur-zapravka.in.ua/

1.4. Замовлення – належним чином оформлений запит Покупця на сайті https://tur-zapravka.in.ua/ на придбання товару/послуги.

  1. Загальні положення.

2.1. Ця угода є Публічною офертою, про надання послуг, продаж товарів, опублікованих на сайті Продавця https://tur-zapravka.in.ua/.

2.2. У разі незгоди з даною користувальницькою угодою або будь-яким її пунктом, Покупець має право відмовитися від купівлі товарів/послуг, розміщених на сайті https://tur-zapravka.in.ua/.

2.3. Продавець залишає за собою право вносити зміни до цієї Угоди, у зв’язку з чим Покупець зобов’язується регулярно відстежувати у Правилах, розміщених на сайті Інтернет-магазину.

2.4. Покупець погоджується з даною публічною офертою в цілому, при оформленні Замовлення Покупець погоджується з тим, що всі умови цієї Угоди йому зрозумілі.

  1. Персональні дані.

3.1. Розміщення замовлення на сайті Продавця є виразом Покупцем згоди на обробку своїх персональних даних, у тому числі прізвища, імені, по батькові, телефону, адреси електронної пошти, а також іншої зазначеної інформації.

3.2. Продавець використовує персональні дані Покупця в таких цілях:

  • для оформлення покупки Покупця;
  • для виконання своїх зобов’язань перед Покупцем.

3.3. Форма оформлення замовлення на Сайті Продавця є достатньою формою згоди на отримання Сервісних повідомлень, що інформують покупця про замовлення, відправляються автоматично і не можуть бути відхилені Покупцем.

3.4. Факт оформлення замовлення товару/послуги з урахуванням попереднього ознайомлення з цим текстом є достатньою формою згоди на обробку його персональних даних, при цьому письмова форма або інші докази для додаткового підтвердження, вільного волевиявлення Покупцем Продавцю не потрібні. Оформивши Замовлення, Покупець підтверджує, що його згода є конкретною, поінформованою та свідомою.

3.5. Продавець зобов’язується не розголошувати отриману від Покупця інформацію.

  1. Оформлення замовлення.

4.1. Оформити замовлення в Інтернет-магазині можуть  незареєстровані Покупці.

4.2. Покупець несе повну відповідальність за точність та правильність інформації, що надається їм при оформленні замовлення.

4.3. Замовлення покупця може бути прийняте як по телефону, так і оформлене покупцем на Сайті.

  1. Оплата товару.

5.1. Усі взаєморозрахунки здійснюються у гривнях.

5.2. Всі ціни на сайті вказані у гривнях.

5.3. Способи оплати Товару/Послуги вказані на сайті при оформленні замовлення з умовами оплати замовлення.

5.4. Загальна вартість складається із сумарної вартості всіх замовлених Товарів/Послуг.

5.5. Ціна Товару/Послуги на Сайті може бути змінена продавцем в односторонньому порядку. З моменту розміщення Покупцем замовлення на сайті ціна на товар зміні не підлягає.

  1. Отримання Товару/Послуги Покупцеві.

6.1. Товар/Послуга здійснюється Покупцю, за адресою, вказаною на Сайті Породавця https://tur-zapravka.in.ua/ або за місцем знаходженням покупця.

  1. Повернення товару.

7.1. Покупець має право відмовитися від Товару.

7.2. Повернення Товару належної якості можливе у разі, якщо збережено його товарний вигляд, а також документ, що підтверджує факт купівлі зазначеного Товару.

7.3. У разі відмови Покупця від Товару Продавець повинен повернути йому суму сплачену Покупцем.